Jesteśmy firmą istniejącą na polskim rynku od 2005 roku. Od początku działalności postawiliśmy sobie jeden cel: satysfakcję klienta. Obrany przez nas kurs się nie zmienił i nadal trwamy przy tym założeniu. Zajmujemy się zarówno sprzedażą hurtową, jak i detaliczną w zależności od potrzeb klienta. W swojej ofercie posiadamy akcesoria samochodowe różnego typu, które łączy doskonała jakość i przystępna cena.

Nieustannie poszerzamy swój asortyment o kolejne, starannie dobierane elementy, korzystając z wiedzy i doświadczenia zespołu, który jest czołowym producentem wyrobów ze skóry. Dzięki temu dostarczamy towary o wspomnianej wysokiej jakości i dobrej cenie. Dodatkowo szybko realizujemy zamówienia, dbając o odpowiednią obsługę od początku aż do końca współpracy z klientem, którego zadowolenie jest motywacją do lepszej pracy każdego dnia.

Oferta naszej firmy:

– gałki zmiany biegów,
– mieszki zmiany biegów i hamulca ręcznego
– pokrowce na kierownice (nakładane lub sznurowane)
– dywaniki welurowe i gumowe (odpowiednie dla każdego modelu lub uniwersalne)

Podsumowując: zapewniamy towar wysokiej jakości, przystępne ceny, szybki czas realizacji jak i 100% bezpieczeństwa! Chętnie podejmiemy się nietypowych zleceń – zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem!